UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, w tej okolicy to chodzi o PZU. Bogata firma. Nigdy nie można oszczędzać na bezpieczeństwie pracowników. Poza tym dlaczego nie było odpowiedniego, zamkniętego, przytwierdzonego nesesera. Za to odpowiada najwyższe kierownictwo. Niech Prezes sam sobie przywozi pieniądze. W obecnych czasach pensje powinniśmy mieć na kontach.

B.L.