UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak pracy, zdzierstwo Agencji ochrony, pewnie prezes kazał tak jechać teraz zwali na kasierkę a ona poleci za to :-). Tak dobrze ze się tak skończyło i nikogo nie wywieźli nogami do przodu. A pieniądze, sam kasierkię bym opier... że szarpała się z nimi. Pewnie była to wypłata dla prezesa :-). hehe
Zdziwiony