UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak pracy, zdzierstwo Agencji ochrony, pewnie prezes kazał tak jechać teraz zwali na kasierkę a ona poleci za to :-). Tak dobrze ze się tak skończyło i nikogo nie wywieźli nogami do przodu. A pieniądze, sam kasierkię bym opier... że szarpała się z nimi. Pewnie była to wypłata dla prezesa :-). hehe

Zdziwiony