UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stare Miasto w Elblągu powróciło do życia dzięki pomysłowi i realizacji trzech facetów : śp. Henryka Bagińskiego i żyjących Maurycego Fedyka i Włodzimierza Mielnickiego. Innych ojców tego wielkiego Projektu - brak. Już najwyższy czas; aby władze Elbląga oficjalnie uznały ten doniosły fakt historyczny.