UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .itrwa do dziś, i dlugo jeszcze potrwa, bo Elbląg w czasie wojny, tuz po, był bardzo zniszczony niemalze w 100%. A cegla z naszego starego miasta, jest. .. w Warszawie. A to dzięki komunistycznym ówczesnym rządom, w myśl glośnej akcji "Cały naród odbudowuje Warszawę '. Podobnie rzecz sie miala i w innych miastach, ale Elblag ucierpiał najbardziej.
MR,BIGOS