UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak zachciało się roztapiać śnieg palnikiem. .. głupota. .Zdjęcia nie pokazują tego co działo się na samym początku-jeden wielki ogień-bo reporterzy dotarli dopiero po 45 minutach. Współczucia dla zamieszkałych budynek. Widzialam to wszystko z bliska-bo pracuję na Bałuckiego-JEDNA wielka tragedia. .. mam nadzieję, że ktoś za to beknie. ..