A moim zdaniem... (od najstarszych)
Super artykuł przybliżjący nam Elbląg z przed lat. Przez wieki żyli tu ludzie którzy tworzyli jego ówczesną potęgę i piekno. Tak trzymać!
jak zaginął? Widziałem tego kolesia wczoraj na Zawadzie. ..