12
18.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Super artykuł przybliżjący nam Elbląg z przed lat. Przez wieki żyli tu ludzie którzy tworzyli jego ówczesną potęgę i piekno. Tak trzymać!
Komtur Elbląski (2010.12.20)

info

0  
  0
jak zaginął? Widziałem tego kolesia wczoraj na Zawadzie. ..
bob zwd (2010.12.20)

info

0  
  0