A moim zdaniem... (od najstarszych)
Johan!!!! Jeśli napływowi tak zmienili wszystko, to skąd ty jesteś Rdzenniaku!? Z pewnością nie z ELBLĄGA! Z szacunkiem :)
A dawno temu w Elblągu to tu nie było nawet Elbing'a tylko tu był lodowiec.