12
11.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Johan!!!! Jeśli napływowi tak zmienili wszystko, to skąd ty jesteś Rdzenniaku!? Z pewnością nie z ELBLĄGA! Z szacunkiem :)
elbing1 (2010.12.12)

info

0  
  0
A dawno temu w Elblągu to tu nie było nawet Elbing'a tylko tu był lodowiec.
T.R. (2010.12.15)

info

0  
  0