UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W całości bym nie zwalał na miejsce i pieniądze, ale to na pewno istotne czynniki tego stanu rzeczy. Dorzuciłbym też dziwną hierarchię wartości elbląskich odbiorców, którzy wolą się napić wina na odludziu, niż zapłacić za bilet.

Svenigmatik