13
20.11.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panowie znawcy się naparzają. Macie taką wiedzę to lepiej wyjaśnijcie czytelnikom co stoi przy krawężniku, tak na wysokości tego śmiesznego pojazdu.
STARYDINO (2010.11.22)

info

0  
  0
Dino - nie bądż taki Stary. Wyraźnie widać, że to coś to dystrybutor (pompa benzynowa). Tak drzewiej wyglądały statoile czy też inne shell'e.
MirCrow (2010.11.22)

info

0  
  0
Zgadzam się z tobą Lu, co do pochodzenia cukierników. Jednak włoska nazwa Lwowskiej cukierni "Caffe Milano", nie miała nic wspólnego z rdzennym pochodzeniem rodziny ponieważ potomkowie bodajże Sergio Mauriciego (niestety nie mam możliwości sięgnięcia dokładnie do źródeł) nie pochodzili z samego Milanu a położonej całkiem niedaleko wioski Vigevano. Wioska ta rozpościerająca się nad brzegami rzeki Fiume Ticino znana była z amatora lotnictwa i konstruktora dziwnych maszyn latających. Stąd teraźniejsza lekko zmodyfikowana nazwa Rzymskiego lotniska Fiumicino. Pozdrawiam wszystkich historyków i badaczy nie tylko historii elbląga. Na zawsze Wasz.
erb. (2010.11.24)

info

0  
  0