UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TO NIE PRAWDA, ŻE NIE MA DOBRYCH KANDYDATÓW!!! Na prawie każdej liście można znaleźć kandydatów porządnych i zaangażowanych w sprawy Elbląga i jego mieszkańców. Na ogół nie są oni na pierwszych miejscach(są wyjątki). Bo pierwsze na ogół są zarezerwowane dla "farbowanych politykierów ". Niestety takie skutki braku w ordynacji okręgów jednomandatowych. I tyko masowe głosowanie na dobrych kandydatów daje nam szanse na dobre władzę w Elblągu. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI, którzy nie tym, co mówią i obiecują, a tym co robią wystawiają sobie dobra ocenę. BOJKOT WYBORÓW- jest delikatnie mówiąc niemądry. Bo bojkot wyborów czy oddanie głosu nie ważnego jest, też udziałem wyborach z oddaniem pola tym, co glosują i przez to znów będą wybrani kiepscy radni.

WojŁawrynowicz