UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

parytetem kobiety winno byc jej wykształcenie, wiedza, osiagnięcia a nie chciejstwo i zakrzykiwanie innych kobiet, przykro ale zadna z tych pań mnie nie przekonała sowim czy to profesjonalizmem, czy zachowaniem, a na sali było więcej kobiet startujacych do Rady tylko cała ta debata to wyszła taka jakaś kumoterska towarzystwa wzajemnej adoracji - czyli dużo krzyku o nic, to tyle w temacie parytetów, w którym to kobiety same się wycinają i to ostro. .. .

Duży Wóz