UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak zwał, tak zwał, czy KOMITET RODZICIELSKI czy RADA RODZICÓW, wam nauczycielom pensje zapewnia rząd i MEN, NIE ŻĄDAJCIE DODATKOWYCH OBOWIĄZKOWYCH OPŁAT, OD RODZICÓW, bo to nie zgodne z prawem. Próba wyłudzania pieniędzy pod przykrywką RADA RODZICÓW. zawód nauczyciela schodzi na psy, ządając nieformalnych opłat od rodziców. Bo w praktyce te pieniązki sluzą jednemu celowi, opisanemu wyżej.
BĄDŹMY SPRAWIEDLIWI