UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do bądzmy sprawiedliwi. jak chcesz to wypij tą kawusie, zjedz te ciastka i ucz swoje dzieci sam. zawód nauczyciela to ostatni kawałek chleba. dziwię się tym ludziom że za takie marne pieniądze, marnując zdrowie, użerają się z rodzicami którzy piszą takie bzdury i czekają żeby szkoła wychowała za nich dzieci. tylko płatna edukacja może was nauczyć szacunku do ludzi. już niedługo będziecie ją mieli. zapłacone zawsze lepiej smakuje.

h20