UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy zgodne z prawem jest pobieranie oplat od uczni na tzw. "KOMITET RODZICIELSKI " ?Od lat z tych pieniedzy uzbieranych korzystają WYLĄCZNIE nauczyciele :a to na kawusie, a to na ciastka, itp. A dzieciakom gó. .. no.

BĄDZMY SPRAWIEDLIWI