UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o ile wiem to w elblagu nadal produkuje sie turbiny, pamietam jak jakis fachowiec dwa lata temu instruowal mnie o jej sprawnasci i to turbinka nie byle jaka, nie jakas tam 120-ka ale. .. .. 870 megawatow.

henio 2