UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

faktycznie Conca powinna jak Olimpia zatrudnić 4 bramkarzy za pieniądze z miasta, z których tylko 1 nadaje się do bronienia, tylko że na A8 mają kasę na takie zbytki. Mecz faktycznie nie stał na najwyższym poziomie ale za to emocji nie brakowało. Tak trzymać. Robi się coraz ciekawiej:-)

arnoldzik