UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słabiutki mecz!!! Dobrze że nie było więcej strzałów na bramkę conci bo bronił bardzo niedoświadczony i nieograny młody bramkarz. Co to za klub z jednym bramkarzem?Pan Gryka to chyba powinien poćwiczyć strzelanie bramek w drugiej druzynie może tam uda mu się trafić do bramki?
kac na drugi dzień