UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słabiutki mecz!!! Dobrze że nie było więcej strzałów na bramkę conci bo bronił bardzo niedoświadczony i nieograny młody bramkarz. Co to za klub z jednym bramkarzem?Pan Gryka to chyba powinien poćwiczyć strzelanie bramek w drugiej druzynie może tam uda mu się trafić do bramki?

kac na drugi dzień