UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super impreza ! Psy ze schroniska są zadbane, wesołe, miło było na nie patrzeć. Widać, że pracownicy schroniska i wolontariusze kochają swoją pracę. Podobało mi się bardzo, że nie wydawali szczeniaków od razu, tylko zapraszali na podpisanie umowy do schroniska. Ludzie kierują się chwilą a potem psy lądują na ulicy. Kilka lat temu brałam mojego psa ze schroniska, była inna kierowniczka. Mój pies był bardzo chory, długo walczyliśmy o jego życie. Jutro idę z rodziną do Animalsów zobaczyć jakie są zmiany w schronisku.

właścicielka Pinia.