UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie schroniska na tą imprezę! Mam nadzieję, że pomoże to znaleźć kolejne nowe domy! Bardzo dziękuję również wszystkim, którzy nas odwiedzili, w szczególności tym, z naszymi, a już teraz Waszymi pupilami! Miło było widzieć szczęście w ich oczach! W sprawie bramy: Zdajemy sobie sprawę z tego zagrożenia, dlatego wielokrotnie prosiliśmy, zarówno my jak i inspekcja weterynaryjna, o jej naprawienie i mamy zapewnienie, że podczas trwającego teraz remontu zostanie to usunięte i brama zabezpieczona tak, by psy nie mogły pod nią przechodzić. Zwróciliśmy się również z prośbą o zamontowanie w tym miejscu fotoradaru, bądź spowalniacza, ponieważ kierowcy pędzą z nadmierną prędkością, co jest niebezpieczne, dla odwiedzających schronisko ludzi.
A. Wierzbicka