UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W schronisku trwa remont, gdzie między innymi zostanie podniesiona nawierzchnia drogi aby psy nie wychodziły pod bramą. Taki stan drogi pozostał po porzedniej ekipie. Schronisko zaapelowało również do Urzędu Miasta o utworzenie chodnika aby było bezpieczniej, zwłaszcza, że częstymi gośćmi są szkolne dzieci.
~!