UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PROŚBA O POMOC !!!Wkurzające jest to, że w tak dużym miescie jak ELBLĄG NIE MA POGOTOWIA WETERYNARYJNEGO CAŁODOBOWEGO. Dziś jest niedziela wieczór, pies mi umiera i znikad pomocy. .. Pies warpie by wytrzymal do rana. Moze sie odezwie jakis weterynarz ?Zostawiam swój numer telefonu :0663882552 Miroslaw Florynski
florek