UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Adamie FEDORUK ,gratuluję.Mecz bez wątpienia początkowo zdominowany przez kibiców,mógł niektórym wydawać się nieciekawym.Arka jak na II ligę nic nie pokazała,KOZIENICE na jaj tle to zespół o klasę lepszy. O ile kibic może cokolkwiek doradzaćto proponuję na gwałt szukać rasowego ostatniego obrońcę,SZNAZA do tej roli kompletnie nie nadaje się .Trochę dziwi nieobecność w bramce HYZA,nikt tego nie potrafił ,bądż nie chciał wyjaśnić.Dlaczego?Brawa dla ADRIANA,jego bramka w tym meczu być może otwiera przed nim wielką karierę.Celowym byłoby uczyć go większej agresywności,bo to będzie procentować w przyszłości.O by tak dalej.

KRZEZIEL