UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i co byla jaks zadyma???no ale pisac bzdury kazdy potrafi.Eh niektorzy siedza tylko przed kompem i sie wymadrzaja.Nastepnym razem proponuje przyjsc na mecz, a nie odrazu odstraszac ludzi.Dzis bylo bardzo fajnie,a szczegolnie koncowka meczy gdy do dopingu wlaczyl sie caly stadion.I tak mialo byc a nie jak niektorzy pisza ze liczy sie tylko zadyma.Zastanowcie sie!!! bardzo madrzy ludzie. Bo dzieki wam na stadionach czesto sa pustki!!!
eh szkoda gadac....