UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prowadzenie na niesamowitym poziomie, zabawa słowna AA i AP, improwizacja w ich wydaniu to poezja. Szkoda, że w informacji nie ma nic o stronie muzycznej. Zespół, który grał na Deprecjacji to najwyższy poziom, tego się słuchało, pianista, chyba szef tej kapeli był fantastyczny. Teraz czytam teksty Waligórskiego. ..