UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Genialna impreza! Oby takich więcej. Prowadzący pierwsza klasa- świetnie ich dobrali; P Uśmiałam się do łez. Jedyne co mi się nie podobalo to to, że nie wystąpił Grzegorz Turnau, ale cóż. .. to nie jego wina. Chociaż przyznam, że Wodecki dał radę i zapomniałam o tej nieobecności. Świetna atmosfera. Czekam na kolejne deprecjacje!
MagTa