UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wojsko to zabawa starych h. .i w indian śmiechu warte dzisiaj istnieją bardziej wyrafinowane środki prowadzenia wojny więc dlaczego wy podatnicy w takiej ilości musimy utrzymywać wojsko ?! pozabierać prawo do wcześniejszych emerytur i inne przywilej skończył się czasy państwa w państwie