UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wojsko to zabawa starych h. .i w indian śmiechu warte dzisiaj istnieją bardziej wyrafinowane środki prowadzenia wojny więc dlaczego wy podatnicy w takiej ilości musimy utrzymywać wojsko ?! pozabierać prawo do wcześniejszych emerytur i inne przywilej skończył się czasy państwa w państwie