UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aeroklub Elblaski ma juz ponad 50 lat, czy osoby mieszkające w poblizu naprawde nie mialy o nim pojęcia ? Jest lotnisko - jest halas. Tak samo gdy ktos kupi domek przy ruchliwej ulicy i narzeka na duzy ruch. Wybaczcie, ale nikt nie bedzie rezygnowac ze swoich pasji, zainteresowan z powodu egoistycznych ludzi, ktorzy kupują, bo tanio a pozniej chca zabierac prace lub przyjemność innym!. A co do zepsutej niedzieli z powodu odglosow Zlina- Byla to jedyna niedziela w roku, gdy Wy imprezujecie lub sluchacie glosno muzyki to sasiad tez powinien za kazdym razem, nawet jesli to raz do roku wydzwaniac z reklamacjami. Moi drodzy, nie myslmy tylko o sobie, ten festyn sprawil przyjemność wielu osobom. Nasze lotnisko wcale nie jest w centrum miasta, tak naprawde ma bardzo dobrą lokalizacje. Jesli sie nie znacie to nie wypisujcie takich glupot, zobaczcie jakie są inne lotniska. 12 lat temu mieszkancy Hong Kongu mieli lotnisko komunikacyjne w centrum, a samoloty pasazerskie podchodzily 100 m nad ich glowami. A samoloty latajace nad miastem są tak samo niebezpieczne jak przejscie przez ulice odpowiedzialnego człowieka. Jesli nie macie pojecia o lotnictwie to blagam - niewypowiadajcie sie !

Lotniczka