UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
o co wam chodzi malkontenci? czy nikt nie rozumie, ze lotnisko nie może "sobie" być w innym miejscu? to miejsce ma odpowiednie parametry i jest odpowiednie na lotnisko, nie można go tak po prostu "przenieść". to, że kilku osobom przeszkadza dźwięk silnika samolotowego nie jest powodem do robienia czegokolwiek, prędzej tam wyleją normalne pasy i uaktywnią w pełni to lotnisko niż przeniosą "gdzieś indziej". Ktoś wspomnial o nowobogackich, którzy kupują działki właśnie w takich miejscach - to samo jest z ludźmi, którzy teraz narzekaja na powódź, a pobudowali sobie domy nad wisłą, i to samo jest z idiotycznym narzekaniem na hałas samochodów, mimo iż kupiło się działkę/dom przy ruchliwej drodze - zabrońmy wodzie wyllewać się, a samochodom jeździć. ci mieszkańcy osiedla Dębowe, ktorzy narzekają, nie myślą.
pararara