UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no tak narzekanie się zaczyna: jak nie na drogi, to na basen, a jak już nie ma na co to i na lotnisko można. .. masakra ludzie zastanówcie się, czego tak na prawdę chcecie. .. a takie festyny są bardzo ciekawe, ale w tym roku pogoda dała się nam trochę we znaki i przez to frekwencja nie była oszałamiająca
maca