UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bylem na tych pokazach, o wiele mniejsze niz rok temu, okropna upalna pogoda. W sumie było ciekawie, limuzyny, akrobacje i zimne piwo! Nie zazdroszcze organizatorom i pracownikom, ale zyczę wszystkiego najlepszego.