UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj, nie zazdroszczę tym KILKUSET TYSIĄCOM (?!) mieszkańców osiedla Dębowa, gdy Elbląskie lotnisko będzie komunikacyjne. .. A przy okazji, czy to nie charakterystczne? Kupić taniej (bo przy lotnisku) domek albo mieszkanie i potem narzekać, że nad głową latają samoloty? No kto by się ich spodziewał! :)
Podpisany