UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj, nie zazdroszczę tym KILKUSET TYSIĄCOM (?!) mieszkańców osiedla Dębowa, gdy Elbląskie lotnisko będzie komunikacyjne. .. A przy okazji, czy to nie charakterystczne? Kupić taniej (bo przy lotnisku) domek albo mieszkanie i potem narzekać, że nad głową latają samoloty? No kto by się ich spodziewał! :)

Podpisany