A moim zdaniem... (od najstarszych)
Szału nie robi ta co wygrala :-(.
Narzekaliscie, ze internetowa miss ktora bedzie w finale ma na naszej klasie 500 znajomych a zobaczcie ile ta ma.
Ok 1000,he he. Dobre