UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie narzekajmy że STARÓWKA dzisiaj" to syf" !Taka ocena przystoi tylko całkowitym malkontentom. Stworzyć "coś " z niczego to i tak wielki sukces! Osobiście jestem ZA !Trzeba było widzieć Starówkę w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych !
rencista1951