UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tego co podpisuje się Ori. Dodaj jeszcze, że inteligentni prawowici mieszkańcy Elbinga założyli obozy pracy dla niewolników w Elblągu i jego okolicy. Poczytaj jak ci inteligentni ludzie z nimi się obchodzili. Dobrze, że żyjesz teraz w Elblągu, a nie wcześniej w Elbingu.