UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe czy i obecnie organizowane są międzynarodowe dni lotu balonem. Dużo bym dała, aby móc taki lot odbyć!!! To marzenie "chodzi" za mną od niepamiętnych czasów! :-) A może ktoś wie, czy na terenie Elbląga istnmieje taka możliwość?? Pozdrawiam!
małaMi