UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie, że 100 lat temu Elbląg był czysty, rozwinięty. Zakładów przemysłowych było więcej niż obecnie, lotnisko z lotami rejsowymi, ale. .. wtedy Był nie Elbląg tylko Elbing. A później weszła Armia Czerwona, wysiedliła prawowitych mieszkańców, zasiedliła słowiańskim ludem napływowym, no i mamy to, co mamy. ..
Ori