UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie, że 100 lat temu Elbląg był czysty, rozwinięty. Zakładów przemysłowych było więcej niż obecnie, lotnisko z lotami rejsowymi, ale. .. wtedy Był nie Elbląg tylko Elbing. A później weszła Armia Czerwona, wysiedliła prawowitych mieszkańców, zasiedliła słowiańskim ludem napływowym, no i mamy to, co mamy. ..

Ori