UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wg starych zdjęc królewiec to było wspaniałe i piękne miasto, teraz praktycznie nie ma co oglądać-potężny pomnik kalinina, który jest bohaterem rosjan. .. .nieznających historii swych bohaterów/a kto im powie prawde/ jeszcze powinien być /jak nie rozebrali/ pochylony szkielet budynku /miał być siedzibą k p z r /postawiony na katakumbach, niesamowicie szerokie ulice i wszędzie asfaltowe chodniki.