UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz piwo robi się jak chleb = polepszacze i przyśpieszcze. Stosuje się srodki chemiczne aby tylko zrobić wieksze zyski. A dawniej stosowano = słód, chmiel, drożdże a do tego była dobra woda ze studni głebinowej co w efekcie nasze piwo było bardzo dobre.

STARYDINO