UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nareszcie ! Wreszcie nadszedł moment zmiany ludzi w elbląskim klubie. Po B.Kowalskim stanowisko dyrektora przejął Henryk Jarzembowski, który w latach 96-97 pracował jako kierownik sekcji piłkarskiej. Zmieniony również został dotychczasowy kierownik M.Kowalski, którego zastąpił 50-letni Marian Zambrzycki. Mamy nadzieję, że "nowi" ludzie przyniosą same korzyści dla Olimpii. Takie cos znalazlem na http://www.zksolimpia.prv.pl tylko tam, reszta naszych "massmediow" milczy.
kibic Olimpii