UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Spoko, widocznie jednak Warmia Grajewo (czy jak im tam) przebila Olimpie finansowo :)) a i bez p. Rajkiewicza dalismy sobie spokojnie rade, na tzw. luziku z palcem w ..... Ja raczej bym sie nie rozgladal za emerytami na rencie tylko poszukal mlodych i perspektywicznych chocby w tej 4 lidze co gralismy - vide Machniak z Granicy, no juniorem moze nie jest ale brameczki strzela na zawolanie.
kibic Olimpii