UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DO Soprano i Kibica! pamietacie jak kilka miesiecy temu wspominalismy bylych pilkarzy Olimpii (Spychalskiego zw. szabelka, Rajkiewicza, Zajaczkowskiego) ten ostatni sie odnalazl w Warmi Grajewo (po Gwardii W-wa, jesien 2001 w Chojniczance od stycznia 2002 grajacy asystent trenera) walnie sie przyczyniajac razem z P. Tyszkiewiczem ze stomilu do awansu Grajewa do III ligi, a szkoda :(( bo przydalby sie taki doswiadczony techniczny pomocnik w Olimpii.

bb