UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Motoryzacja w tym mieście tak urosła że przerosła możliwości przepustowe tego miasta w godzinach szczytu. Weźmy pod uwagę fakt że pojazdów ciągle przybywa a projektanci skrzyżowań i pseudo rond nadal myślą że ludzie poruszają się w większości bryczkami konnymi, WSK, MZ, JUNAK, SYRENKAMI, FIATAMI I POLONEZAMI. Projektowanie ronda na jakim auto ciężarowe nie może poprawnie pokonać łuku mija się z celem. Ale projektanci z za swych biurek dupska nie ruszą bo po co?