UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poszło o to, że pan Feliks P. skonstatował - nie bedziemy niemczyzny promować! Drugi plan przewidywał odbudowę pałacu Ziesego w dzisiejszym parku Modrzewie i ulokowanie tam ( poza domem kultury ZWP) muzeum techniki - wówczas jeszcze na chodzie była 3,5 tonowa ciezarówka Komnicka. Ale też - niemczyzna. Po 1956 roku wiele było sensownych pomysłów z których zrealizowano tylko dwa - spółdzielnie mieszkaniową Sielanka, niezależną od władz Gdańska i zatoczki autobusowe na wąskich ulicach. Niestety, komuchy nie znoszą nowinek.

komtur