UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coście się tak czepili tych "brudasów"? Niegdyś byłem świadkiem, jak przyszła tam grupka kibiców "olimpii" (co można było wywnioskować z napisów na bluzach) i nie dość, że zachowywali się agresywnie (rozbito mi butelkę na głowie, a bynajmniej nie mam zwyczaju zachowywać się prowokująco) to jeszcze zostawili syf większy, niż cała reszta przez tydzień. Te "brudasy" przynajmniej nie robią nikomu krzywdy i od czasu do czasu zaprowadzą akcję sprzątania z własnej nie przymuszonej woli, chociaż mogliby spożytkować ten czas na siedzeniu i piciu piwa w tym miejscu. Swoją drogą, jak będzie kolejna taka akcja sprzątania, to z chęcią się dołączę, choć od dawna tam już nie chodzę. Ot tak, w czynie społecznym.
były bisowicz