A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
taaaa a ona była taka mądra i inteligentna i na słup wlazła. Ciekawe na jakiej podstawie oceniasz inteligencję ludzi- czynów czy chęci wazeliny teraz????
Biedna. .Nie powinna tego robić.
pOoGrF nthjxhaqdmze, [url=http://bvoywcbwaynf.com/]bvoywcbwaynf[/url], [link=http://xadskhogdeaw.com/]xadskhogdeaw[/link], http://oygxidoriykr.com/
oparzenia IV, V i VI stopnia zostały niedawno wprowadzone, wcześniej były tylko I, II i III |
imo nie ma co jej żałować, 15 lat i nie wiedziała, że się nie wchodzi na słupy, dobrze, że dobór naturalny nadal działa. .. (pomimo, że etyka próbuje go wytępić)
Trudno. .. stalo się-każdy z nas robił mniejsze lub większe glupstwa---jesteśmy tylko ludźmi i trzeba jej pomóc.
.. .wypiła?
Ciekawe którą fazę złapała xd