87
10.05.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
taaaa a ona była taka mądra i inteligentna i na słup wlazła. Ciekawe na jakiej podstawie oceniasz inteligencję ludzi- czynów czy chęci wazeliny teraz????
(2009.05.23)

info

0  
  0
Biedna. .Nie powinna tego robić.
sibe-husky (2009.05.31)

info

0  
  0
pOoGrF nthjxhaqdmze, [url=http://bvoywcbwaynf.com/]bvoywcbwaynf[/url], [link=http://xadskhogdeaw.com/]xadskhogdeaw[/link], http://oygxidoriykr.com/
KAWQqGVSYJnJvkgVx (2009.07.17)

info

0  
  0
oparzenia IV, V i VI stopnia zostały niedawno wprowadzone, wcześniej były tylko I, II i III | imo nie ma co jej żałować, 15 lat i nie wiedziała, że się nie wchodzi na słupy, dobrze, że dobór naturalny nadal działa. .. (pomimo, że etyka próbuje go wytępić)
Zets (2009.10.12)

info

0  
  0
Trudno. .. stalo się-każdy z nas robił mniejsze lub większe glupstwa---jesteśmy tylko ludźmi i trzeba jej pomóc.
kogutor (2009.12.01)

info

0  
  0
.. .wypiła?
Czytant (2011.05.02)

info

0  
  0
Ciekawe którą fazę złapała xd
A tam (2019.08.13)

info

0  
  0