UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Mimo powyższych ograniczeń nierzadkie są na tej ulicy pochody pogrzebowe – szczególnie wiejskie z trumną i uczestnikami pogrzebu na chłopskich furmankach". Pochód pogrzebowy ma być szczególnnie miejski- bez trumny?!! A furmanki jakie mają być- z metropolii?!!
wozak