UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak bardzo długo wyglądał Elbląg po 1945 roku. Miasto zdegradowane do zapadłej mieściny, brudne, zniszczone, zapomniane, z mieszanką ludnościową o której cywilizacyjnym poziomie trudno cokolwiek powiedzieć, gdyby zniszczono jeszcze w czasie wojny hale Schichaua, to miasto miałoby dzisiaj rangę jakiś Prabut, czy Nowego Stawu. .. .

trzoda w centrum (na balkonie)