UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak bardzo długo wyglądał Elbląg po 1945 roku. Miasto zdegradowane do zapadłej mieściny, brudne, zniszczone, zapomniane, z mieszanką ludnościową o której cywilizacyjnym poziomie trudno cokolwiek powiedzieć, gdyby zniszczono jeszcze w czasie wojny hale Schichaua, to miasto miałoby dzisiaj rangę jakiś Prabut, czy Nowego Stawu. .. .
trzoda w centrum (na balkonie)