UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

należy sobie postawić pytanie czy zespół olimpii wogóle chce awansować do III ligi? dlaczego nie grał Robert Żuralski? dlaczego nie grał w II połowie Adam Fedoruk ? czy może olimpia boi sie wygrywać ? bo że umnie to wiem np. mecz z GKS Bełchatow . Może strach przed III ligą zagraża działaczom? może to pan K. robi tak żeby olimpia grała tak słabo ? Po pięciu latach zacząłem przychodzić na mecze była szansa wydostania się z dna ale narazie wszystko jest na najlepszej drodze aby tak nie było .....chłopaki......jeszcze nic straconego zacznijcie grać tak jesienią a wszystko będzie ok kibice są z wami !!!

jimi