UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

armia radziecka w swym bestialstwie nie różniła się zbytnio od armii niemieckiej. Z tą różnicą że ruskim przysługiwało prawo odwetu. To szkopy pierwsze gwałciły, mordowały i rabowały. .. czego się spodziewali w zapłacie? honorowej walki. .. ?? sam byłbym najgorszym oprawcą gdyby mi rodzinę wyrżnięto. .. na kołku odwiesiłbym swoje człowieczeństwo, litość i przebaczenie. ..

dziadek mróz