UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedyś też bylo fajnie, nie trzeba bylo wszystkiego co przed 89 wyrzucać, wystarczylo członkom PZPR na 10 lat zakazać pelnienia stanowisk publicznych, a tak żądzą nami do dzis w Eg. i śmieją się z tej III i IV RP, bo oni mają wladzę i kasę, a niedlugo ich dzieci, a nam pensja wystarcza do 15 -tego.